NOCLEGI

MŁYN nad STARĄ REGĄ

Tarnowo 1,73-150 Łobez,

Młyn nad Starą Regą umiejscowiony jest wśród lasów we wsi Tarnowo nad rzeką Stara Rega. Majątek młyński z młynem i stajnią, położony 200 m od urokliwego jeziora Pancerzyno, znajduje się pomiędzy Łobzem a Świdwinem. Powstały w 1903 r. zabytkowy młyn przekształcony został w obiekt konferencyjno – turystyczny. Jeśli szukasz miejsca do indywidualnego wypoczynku ze staropolską kuchnią  lub wyjątkowego miejsca na organizację konferencji lub imprezy okolicznościowej z dala od popularnych szlaków turystycznych i hałaśliwych ośrodków wypoczynkowych – Młyn nad Starą  Regą zaprasza w swoje progi. Będziesz mile zaskoczony!

https://www.mlyntarnowo.pl/pl/strona-glowna

 


PRZYLESIE
Grzegorz Magdalan

      Kołdrąb 9, 73-150 Łobez,

Obiekt  Przylesie znajduje się w miejscowości Łobez i oferuje      bezpłatne WiFi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na ogród, w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Możliwość organizowania imprez okolicznościowych : szkoleń, chrzcin, przyjęć ślubnych , komunii oraz innych uroczystości. Położone jest w centrum województwa zachodniopomorskiego, tuż za granicą Łobza przy drodze wojewódzkiej nr 148, jadąc w stronę Drawska Pomorskiego.

https://przylesielobez.eu/

 


 

STARY FOLWARK
RADOWO MAŁE

Radowo Małe 10, 72-313 Radowo Małe

Pragniemy zapewnić naszym gościom spędzenie wakacji i czasu wolnego w iście wiejskich warunkach z dobrym wiejskim jedzeniem: dziczyzną, podpłomykami, grochową, golonką na piwie i królikiem w śmietanie, nie brakuje nigdy pysznego ciasta.  Naszym gościom proponujemy  dużo ciekawych atrakcji, grę w siatkówkę na trawie, bądź w tenisa na boisku pobliskiego Orlika, zbieranie jagód i grzybów w otaczających gospodarstwo lasach, łowienie ryby w pobliskim jeziorze, spacery, wycieczki rowerowe lub można skorzystać ze Spa. Panie zapraszam do kuchni na naukę pieczenia ciast i sporządzania sezonowych przetworów. Wieczory można spędzać przy ognisku, jedząc pieczone ziemniaki, podśpiewując i degustując się nalewką z mniszka lekarskiego. Dla dzieci  pod profesjonalną opieką uczą się malowania, lepienia, orgiami oraz wielu innych dawno zapomnianych zajęć, jak na przykład robienia lalek gałgankowych. Rodzice natomiast mają możliwość zostawienia dzieci pod opieką i zorganizowania czasu tylko dla siebie, mogą m.in. pójść na spacer, pojechać na wycieczkę rowerową lub skorzystać ze Spa. Czas dzieci wypełniony zostanie specjalnymi atrakcjami – warsztatami, wycieczkami do pobliskich lasów, wyjazdami rowerowymi.

https://www.staryfolwark.com/


tradycja5
tradycja2
tradycja1
tradycja4

Gospodarstwo Agroturystyczne
DWOREK TRADYCJA

Bełczna  27, 73-150 Łobez,

 

Dworek Tradycja to dom z historią. Stoi nieco na uboczu, w niewielkiej wsi otoczonej polami i lasami. Liczy sobie już ponad 300 lat i pamięta bezmiar burzliwych, pięknych i dziwnych opowieści. Działo się tu zwyczajne życie, w murach mieściły się w różnych okresach: zajazd, pastorówka, archiwum państwowe, a nawet wiejska szkoła. Dziś to miejsce wytchnienia i relaksu dla ludzi przybywających z kraju i ze świata – tych, którzy tak jak my kochają przyrodę i cenią dobrą kuchnię.

https://dworektradycja.eu/


 

zurawi3
zurawi4
zurawi1
zurawi2

Agroturystyka ŻURAWI KRZYK Adam Hlib

Radowo Małe 56,
72-314 Radowo Małe

Jeśli chcą Państwo cieszyć się ciszą i spokojem, skorzystać z wielu oryginalnych atrakcji, pooddychać wiejskim powietrzem, to nie znajdą Państwo lepszego miejsca – Żurawi Krzyk to gwarancja udanego wypoczynku!  Malownicze widoki, cisza i spokój oraz … imprezy na każdą okazję, noclegi, wyżywienie, żywe zwierzęta, : plac zabaw, wypożyczalnię rowerów, boisko do siatkówki lub badmintona, boisko do koszykówki, stół do ping ponga czy cymbergaj.</p?

http://www.zurawikrzyk.pl/

 


   

Hotelik Słowiański

Niepodległości 19, 73-150 Łobez

       http://hotelikslowianski.pl/

 

 


Hotel i Restauracja „Świetoborzec”

Świętoborzec 1, 73-150 Łobez

http://www.swietoborzec.pl/

 

 


Ośrodek Jeździecki
POD KASZTANAMI
– Amico Mołdawin

Mołdawin 29, 72-315 Radowo Małe

http://www.koniemoldawin.pl/

 

 

 

 


Zacisze Mołdawin sala bankietowa

 Mołdawin 31, 72- 315 Radowo Małe

https://www.zaciszemoldawin.pl/

 

 

 

 


 

 

FU KAJNET Justyna Grankowska

ul. Zielona 1, 72-315 Resko

 

„Zakole Regi”

 Łagiewniki 21
72-315 Resko

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne „Stokrotka”

Ługowina 46, 72-315 Resko,

Domki nad stawem

Prusim 2/1, 72-315 Resko

 

Apartamenty „NATURA”

Stara Dobrzyca 8, 72-315 Resko,

 

„Wiejski Dom i Ogród” Dorota Jankowska

Łabuń Mały 19, 72-315 Resko

 

ATELIER Kinga Radwaniuk

ul. Jedn. Narodowej 7A, 72-315 Resko

 

„Dom pod gruszą” Grażyna i Tadeusz Szubowie

Klępnica, 73-150 Łobez

 

Gospodarstwo Agroturystyczne w Boninie

Bonin 31, 73-150 Łobez

 

Centrum Usług Hotelarskich Dariusz Rutkowski

ul. Kościuszki 10, 73-150 Łobez

 

BOCIANIE GNIAZDO Zofia Kozłowska

Dobrkowo, 72-314 Radowo Małe

 

DOBRKOWSKI ZWIERZYNIEC

Dobrkowo 8, 72-314 Radowo Małe

 

Ryszard Woźniak

Anielino 2, 72-210 Dobra

 

Mirosław Pertkiewicz

Błądkowo,72-210 Dobra